Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hotel Transylvania (2012) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
15,564 Shikime

Përshkrimi

Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton
 një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer 
si një vendstrehim për të gjithë përbindshat e botës.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/hnTgO0kK7Rw/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • ina Shtuar waw i hatashem
  • ardena zhubi Shtuar filmi juaj eshte i mahnitshem
  • EMILJANO Shtuar si shihen filmat ketu
  • mentor Shtuar phe palidhje
RSS