Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 2

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


562 Shikime

Përshkrimi

Francis dhe Doug planifikojnë rrëzimin e kandidatit për sekretar shteti, Michael Kern. Ndërsa, Zoe Barnes po bëhet çdo ditë e më shumë e famshme në gazetën Washington Herald

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/3vYEqnpNpHc

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS