Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

House Of Cards | Sezoni 2 Episodi 1

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


4,985 Shikime

Përshkrimi

Frenku përgatitet për ngritjen në detyrë si zëvendës president. Dog përpiqet të fshijë çdo gjurmë që mund të dëmtojë atë dhe Frenkun. Kler i kundërpërgjigjet Xhilianës. Zoi mendon t’i rikthehet bashkëpunimit me Frenk. 

Shkarko Filmin 

https://openload.co/f/pY8yOvTI38M

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Armendi Shtuar perse nuk eshte episodi i 1 te sezonit te dyte ??
  • Jurgen Shtuar Pse nuk vazhdoni dhe me sezonet 4 dhe 5?
  • Alban Banned Shtuar si shikohet se nuk hapet
  • doug Shtuar si shkarikohet
RSS