Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

House Of Cards | Sezoni 2 Episodi 8

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,630 Shikime

Përshkrimi

Lufta me Task sa vjen e bëhet më e forte. Kler influencon Trishën, nga ana politike dhe ajo shtëpiake.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/NGRBH71lwaE

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS