Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

House of Wax (2005)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
1,457 Shikime

Përshkrimi

Një grup adoleshentësh pa dashje janë bllokuar në afërsi të një muzeu të çuditshëm dylli dhe së shpejti duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për mos tu bërë ekspozita e ardhshme.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS