Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hundemadhi 2004 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
3,597 Shikime

Përshkrimi

Filmi është një përshtatje e "përrallë zanash" shkruar nga 
Wilhelm Hauff. Jakobi, bir i një këpucari, refuzon të bëjë një
 favor për një shtrigë të keqe. Në shenjë hakmarrjeje, ajo merr 
larg shtatë vjet të jetës së tij dhe e kthen atë në një xhuxh të shëmtuar.
 Në të njëjtën kohë vajza e Mbretit Greta është kthyer në një patë nga magjistarja e njëjtë,

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS