Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

I Vetem Ne Shtepi 2 (1992) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Familjar Komedi
31,826 Shikime

Përshkrimi

Një vit më pas Kevin mbeti në shtëpi vetëm dhe kishte për të mundur dy hajdutë të paaftë, ai e gjen veten aksidentalisht në New York City,
 dhe kriminelët nuk janë shumë prapa.
 

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/NsX0TD0-TXs

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

 • ira Shtuar film i bukur
 • me shkronja Shtuar Shum qart
 • Gysi Shtuar Pse nuk shkarkohet
 • Joan Shtuar nuk shkarkohet
 • mario Shtuar ka dal vetem ne shtepi 1
 • Barbi Shtuar Hahaha Este pelicula me hace sonreir...
 • hysni Shtuar best movie
 • seadi Shtuar flm bravo te lumt admin adresa ma e bukur ner tana tjerat un prep do shaf itu te ju shpresoj qe te mbusheni me shikuesa te tjer te adreses tuaj
 • Admin Banned Shtuar po se shpejti do ta hedhë
 • seadi Shtuar admin a munesh me e hell i vetem ne shtepi1
 • seadi Shtuar a muneni me e hell i vetem ne shtepi 1
RSS