Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

I Vetem ne shtepi 3 (1997) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Familjar Komedi
21,272 Shikime

Përshkrimi

Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër që ka lidhje me një akt terrorist të një organizate të Koresë së Veriut.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/aAeFr1nNqjM

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • violeta2 Shtuar cili episod eshte kur kevin humb ne londer
  • Aleks Shtuar Pse nuk shkarkohet filmi
  • Aleks Shtuar Ky filem eshte fantastik dhe behet me interesante ne qoftese emri yt eshte Aleks
  • anisa Shtuar me pelqen shum ky filemmm
RSS