Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ice Age (2002) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
6,083 Shikime

Përshkrimi

Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshtor

gjetën një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë te fisi i tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/fzxrWx62dto/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS