Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

I'm Not There. (2007)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Muzik
1,110 Shikime

Përshkrimi

Ripërtypja në jetën e Bob Dylan, ku gjashtë shkronja mishërojnë në një aspekt tjetër jetën dhe punën e muzikantit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Ak1qh

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/JIUjU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS