Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu
 • New The Jackal (1997)

  The Jackal (1997)

  nga Admin Shtuar 46 Shikime / 0 Likes

  Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloje një vrasës brutalë, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës se tij të ardhshme. Shkarko Filmin https://

 • New American Ninja 3: Blood Hunt (1989)

  American Ninja 3: Blood Hunt (1989)

  nga Admin Shtuar 42 Shikime / 0 Likes

  Jackson është kthyer, dhe tani ai ka një partner të ri, kampionin e karates Sean, pasi ata duhet të përballen me një terrorist vdekjeprurës të njohur si "The Cobra", i cili ka infektuar Seanin me një virus

 • New Mission: Impossible (1996)

  Mission: Impossible (1996)

  nga Admin Shtuar 30 Shikime / 0 Likes

  Një agjent amerikan, nën dyshimin e rremë të tradhtisë, duhet zbulojë spiunin e vërtetë pa ndihmën e organizatës së tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3Lkw9TzZvSI

 • New The Bone Collector (1999)

  The Bone Collector (1999)

  nga Admin Shtuar 43 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

 • New An Unfinished Life (2005)

  An Unfinished Life (2005)

  nga Admin Shtuar 37 Shikime / 0 Likes

  Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërnguled te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tje

 • New Insensibles (2012)

  Insensibles (2012)

  nga Admin Shtuar 32 Shikime / 0 Likes

  Vendosur në Katalunjë, Painless bën dy rrëfime: në një nga Luftërat Civile Spanjolle dhe duke kaluar nëpër vitet '60, një azilë fëmijësh përpiqet të rehabilitojë fëmij&eu

 • New Hannibal (2001)

  Hannibal (2001)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Duke jetuar në mërgim, Hannibal Lecter përpiqet të lidhet me agjenten e FBI-s Clarice Starling tani e larguar nga puna, dhe e gjen veten si një objektiv për hakmarrje nga një viktimë e fuqishme. Shkarko Filmin https

 • New American Ninja 2: The Confrontation (1987)

  American Ninja 2: The Confrontation (1987)

  nga Admin Shtuar 52 Shikime / 0 Likes

  Në një ishull të largët të Karaibeve, Ushtari Ranger Joe Armstrong heton zhdukjen e disa marinsave, e cila e çon atë tek Lion, një super-kriminel i cili ka rrëmbyer një shkencëtar lokal dhe po prodh

 • New The Protector (1985)

  The Protector (1985)

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 1 Likes

  Dy policët Nju Jorkez, Billy Wong dhe Danny Garoni, udhëtojn në Hong Kong pasi vajza e një biznesmeni të pasur rrëmbehet nga lordi i drogës, z Ko. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FrNTbCN0qD8

 • New Sorority Row (2009)

  Sorority Row (2009)

  nga Admin Shtuar 70 Shikime / 0 Likes

  Një shoqëri studentore vajzash përpiqen për ta mbuluar vdekjen e një vajze pasi një shaka shkon mbrapsht, më pas ata ndiqen fshehurazi nga një vrasës serial. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO_VhFDAvpM Shk

 • New An American Crime (2007)

  An American Crime (2007)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e një amvise periferike Gertrude Baniszewski, e cila e ka mbajtur të mbyllur një adoleshente në bodrumin e shtëpisë së saj në Indiana gjatë viteve të 1960-ës. Shkarko Film

 • New Messages Deleted (2010)

  Messages Deleted (2010)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Nje mesues regjizure(Matthew Lillard) detyrohet te jetoje historine e nje ideje skenari, te cilin ai e vodhi nga nje student, i cili tasme kerkon te hakmerret. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jatSJawrwIA Shkarko Titrat https://openload.co/f/pOr1Hm709

 • New American Ninja (1985)

  American Ninja (1985)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Ushtar amerikan, padyshim shumë i aftë në artet marciale, i vetëm shkon pas mercenarve në Filipine. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9Lwvsa1q7bo

 • New Flags of Our Fathers (2006)

  Flags of Our Fathers (2006)

  nga Admin Shtuar 69 Shikime / 0 Likes

  Historitë jetësore te gjashtë burrave që ngritën flamurin në Betejën e Iwo Jima, një pikë kthese në Luftën e Dytë Botërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SZcGf0jTgKE

 • New Captivity (2007)

  Captivity (2007)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Një burrë dhe një grua zgjohen për ta gjetur veten të bllokuar në një bodrum. Zbulohet e vërteta rreth rrëmbimit të tyre të tmerrshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2dGOcInd64s Shkarko Tit

 • New Setup (2011)

  Setup (2011)

  nga Admin Shtuar 89 Shikime / 0 Likes

  Një grup i miqve përfshihen në një grabitje diamanti potencialisht vdekjeprurëse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r8Y9fhJPm2o Shkarko Titrat https://openload.co/f/RY_KNYMLd_o

 • New The Scorpion King (2002)

  The Scorpion King (2002)

  nga Admin Shtuar 109 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar në shkretëtirë ngrihet kundër një ushtrie të keqe që do të shkatërroj atëdheun e tij. Ai kap një magjistare kryesore të armikut, dhe bën nje kryengritje kundër pe

 • New Disclosure (1994)

  Disclosure (1994)

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xgDGIHb_JME

 • New Alfie (2004)

  Alfie (2004)

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  Një feminist mëson rrugën e vështirënë lidhje me rreziqet e veprimeve të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hOr5bHm94bs

 • New The Woman (2011)

  The Woman (2011)

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të “shtrënguar” atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan idhunshëm vendos jetën e familjes së tij në rr

 • New Enemy at the Gates (2001)

  Enemy at the Gates (2001)

  nga Admin Shtuar 64 Shikime / 0 Likes

  Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te eleminuar njeri – tjetrin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/o5MjKZwmxiY Shkarko Ti

 • New Face/Off (1997)

  Face/Off (1997)

  nga Admin Shtuar 52 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

 • Cop Out (2010)

  Cop Out (2010)

  nga Admin Shtuar 131 Shikime / 0 Likes

  Një komedi për një polic veteran, karta e rrallë bejzbollit të së cilit është e vjedhur. Kjo është shpresa e tij e vetme për të paguar martesën e vajzës së tij. Ai e rekruton partn

 • American Gigolo (1980)

  American Gigolo (1980)

  nga Admin Shtuar 118 Shikime / 0 Likes

  Ngritjet dhe rëniet në jetën e një zhigoloje nga Los Angeles që kryesisht shërben për një klientelë të vjetër femërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Wv5kqlQCmCs

 • Kingdom of Heaven (2005)

  Kingdom of Heaven (2005)

  nga Admin Shtuar 125 Shikime / 0 Likes

  Balian e Ibelin udhëton në Jeruzalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f3r2IdGPTzY Shkarko Titrat

 • I Am Legend (2007)

  I Am Legend (2007)

  nga Admin Shtuar 130 Shikime / 0 Likes

  Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure! Shkarko Filmin https://openload.co/f/vdKuh3mFkio Shkarko Titrat https://openload.co/f/-Nd6BYtit3o

 • Liar Liar (1997)

  Liar Liar (1997)

  nga Admin Shtuar 85 Shikime / 0 Likes

  Një avokat i shpejtë nuk mund të gënjejë për 24 orë për shkak të ditëlindjes së djalit të tij të dëshironi pasi avokati i kthen djalin e tij poshtë për herë të fundi

 • Paranormal Activity 3 (2011)

  Paranormal Activity 3 (2011)

  nga Admin Shtuar 54 Shikime / 0 Likes

  Ne vitin 1988 motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OAFmL48_KWg Shkarko Titrat https://openload.co/f/R95pKKamUxE

 • Popular The Specialist (1994)

  The Specialist (1994)

  nga Admin Shtuar 424 Shikime / 0 Likes

  Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen… Shkarko Filmin https://openload.co/f/vhdOKoLKoQ0

 • Popular American Hustle (2013)

  American Hustle (2013)

  nga Admin Shtuar 359 Shikime / 0 Likes

  Irving Rosenfeld, një mashtrues i cili bashkë me partneren e tij Sydney Prosser detyrohen të punojnë për punonjësin e FBI-sëRichie DiMaso, i cili i shtyn ato drejt botës së politikanëve dhe mafias së

 • Battle Los Angeles (2011)

  Battle Los Angeles (2011)

  nga Admin Shtuar 240 Shikime / 0 Likes

  Një skuadron i marinsave amerikanë bëhet linja e fundit e mbrojtjese kundër një pushtimi globalë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U85JPTicAuU Shkarko Titrat https://openload.co/f/Wk7uf5at30Y

 • Popular All About Steve (2009)

  All About Steve (2009)

  nga Admin Shtuar 384 Shikime / 0 Likes

  Të bindur se një kameraman i CCN është dashuria e saj e vërtetë, një enigmë e çuditshme e ndjekë atë kur ai udhëton në të gjithë vendin, duke shpresuar për të bindur at

 • Carjacked (2011)

  Carjacked (2011)

  nga Admin Shtuar 245 Shikime / 0 Likes

  Një nënë e vetme dhe fëmija e saj janë rrëmbyer në makinën e saj nga një hajdut bankash. Shkarko Filmin https://openload.co/f/P5ZkcMEQbhw Shkarko Titrat https://openload.co/f/iejolUgMvHk

 • Hunt to Kill (2010)

  Hunt to Kill (2010)

  nga Admin Shtuar 217 Shikime / 0 Likes

  Steve Austin luan agjentin e rojes kufitare amerikan Jim Rodos, një divorc i ashpër qan humbjen e partnerit të tij të vrarë, ndërsa lufton për të rritur vajzën e tij rebele në malet e ... Shkarko Filmin ht

 • A Royal Affair (2012)

  A Royal Affair (2012)

  nga Admin Shtuar 279 Shikime / 0 Likes

  Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur,bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë njërevolucion që ndryshon një komb përg

 • Woman in Gold (2015)

  Woman in Gold (2015)

  nga Admin Shtuar 251 Shikime / 0 Likes

  Maria Altman, një refugjate çifute tetëdhjetëvjeçare, shqetëson qeverinë austriake për të rimarrë veprat e artit që ajo beson se i përkasin me të drejtë familjes së saj. Shkark

 • Popular Enemy (2013)

  Enemy (2013)

  nga Admin Shtuar 425 Shikime / 0 Likes

  Nje njeri vihet ne ndjekje te kopjes identike te tij pasi e shikon ate ne nje film . Shkarko Filmin https://openload.co/f/mfbCNgE8KeU

 • Popular The Stepford Wives (2004)

  The Stepford Wives (2004)

  nga Admin Shtuar 310 Shikime / 0 Likes

  Çfarë e bën atë për tu bërë gruaja e Stepfordit, një grua të përsosur përtej besimit? Pyetni burrat e Stepfordit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/F1Z7B2QVxUA

 • We Were Soldiers (2002)

  We Were Soldiers (2002)

  nga Admin Shtuar 253 Shikime / 1 Likes

  Historia e betejës së luftes më të madhe Amerikane nëVietnam , në mes të dy paleve duke luftuar deri në vdekje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/E38b3UX-qts Shkarko Titrat https://openload.co/f/melsRUSNWUo

 • Stone (2010)

  Stone (2010)

  nga Admin Shtuar 282 Shikime / 0 Likes

  Një zjarrvënës i dënuar përpiqet të manipuloj një oficer të lirimit para kohe në një plan për të siguruar lirimin e tij duke e vendosur gruan e tij të bukur në rrugën e Lawman. Shk

 • Popular The Replacement Killers (1998)

  The Replacement Killers (1998)

  nga Admin Shtuar 403 Shikime / 0 Likes

  Kur dështoi të vriste persona të tjerë për shkak të ndërgjegjes së tij, një vrasës i shqetësuar kërkon ndihmë nga një falsifikuese për të marrë letrat për në Ki

 • Popular Killers (2010)

  Killers (2010)

  nga Admin Shtuar 391 Shikime / 0 Likes

  Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij. Shkarko Filmin https://op

 • Popular Redeemer (2014)

  Redeemer (2014)

  nga Admin Shtuar 385 Shikime / 0 Likes

  Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/4zMa7wmD6WI

 • Popular BKO: Bangkok Knockout (2010)

  BKO: Bangkok Knockout (2010)

  nga Admin Shtuar 310 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh nga "klubi i luftës", stilet e të cilëve ndryshojnë nga Muay Thai, Capoeira në Kung Fu dhe Tai Chi, duhet të bashkojnë forcat dhe të luftojnë për jetën e tyre në nj&eum

 • Underworld Awakening (2012)

  Underworld Awakening (2012)

  nga Admin Shtuar 282 Shikime / 0 Likes

  Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerz

 • Iron Sky (2012)

  Iron Sky (2012)

  nga Admin Shtuar 233 Shikime / 0 Likes

  Nazistët kanë ngritur një bazë ushtarake sekrete në Hënë në vitin 1945, ku ata planifikojnë të kthehen në pushtet në vitin 2018… Shkarko Filmin https://openload.co/f/muW5sW7gxeA Shkarko Ti

 • Popular The Simpsons Movie (2007)

  The Simpsons Movie (2007)

  nga Admin Shtuar 455 Shikime / 0 Likes

  Pasi Homeri pa dashje ndot furnizimin me ujë të qytetit, Springfield është mbështjellë në një kupolë gjigande nga EPA, dhe familja Simpson janë deklaruar të arratisur. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Planeti 51 (2009) - Dubluar ne Shqip

  Planeti 51 (2009) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 435 Shikime / 0 Likes

  Në Planetin 51, ​​humanoidë të gjelbër jetojnë në mënyrë paqësore nënjë shoqëri që të kujton vitet 1950 në Amerikë, por me teknologji aliene. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Sudden Death (1995)

  Sudden Death (1995)

  nga Admin Shtuar 268 Shikime / 1 Likes

  Një ish zjarrfikës përballet me një grup terroristësh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe të tjerë gjatë finales së Kupës Stanley në NHL. Shkarko Filmin https://openload.co/f/q

 • Aeon Flux (2005)

  Aeon Flux (2005)

  nga Admin Shtuar 229 Shikime / 0 Likes

  Aeon Flux është një vrasëse misterioze e cila punon për Monicans, një grup i rebelëve që po përpiqen për të përmbysur qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për të

 • Trespass (2011)

  Trespass (2011)

  nga Admin Shtuar 254 Shikime / 1 Likes

  Pasi mbahen peng për shpërblim, telashet e një burri dhe gruaje bëhen edhe më të tmerrshme në mes të zbulimit të tradhtisë dhe mashtrimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hlUT-wQverQ Shkarko Titrat ht

 • Popular Mamma Mia! (2008)

  Mamma Mia! (2008)

  nga Admin Shtuar 396 Shikime / 0 Likes

  Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë që thonë se ka bërë hitet e këngëve më të mira t&eum

 • Popular Exists (2014)

  Exists (2014)

  nga Admin Shtuar 361 Shikime / 0 Likes

  Nje Grup shokesh qe shkojne per piknik ne pyjet e Texasit e gjejne veten te perndjekur nga Kembemadhi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/teK26X3Jk2k

 • Headhunters (2011)

  Headhunters (2011)

  nga Admin Shtuar 269 Shikime / 0 Likes

  Një njeri qe ju pret njerezve kokat rrezikon gjithçka për të marrë një pikturë me vlerë te cilen e ka në pronësi një ish mercenar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eXck6Hj4kEs Shkarko Titrat htt

 • Hugo (2011)

  Hugo (2011)

  nga Admin Shtuar 266 Shikime / 0 Likes

  I vendosur në vitin 1930 në Paris, një jetim që jeton në muret e një stacioni treni përfundon në një mister që përfshin babain e tij dhe një robot. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kenkTOfC4I

 • Popular The Pianist (2002)

  The Pianist (2002)

  nga Admin Shtuar 337 Shikime / 1 Likes

  Një hebre muzikant polak përpiqet t’i mbijetojë shkatërrimit të Getos në Varshavë gjatë luftës së 2-të botërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ulh87svzE1Y

 • Popular Love in the Time of Cholera (2007)

  Love in the Time of Cholera (2007)

  nga Admin Shtuar 416 Shikime / 0 Likes

  Florentino, refuzohet nga Fermina e bukur në një moshë të re, i kushton shumë në jetën e tij të rritur në përpjekje të dëshpëruar për të shëruar zemrën e tij të thye

 • Blue Jasmine (2013)

  Blue Jasmine (2013)

  nga Admin Shtuar 282 Shikime / 0 Likes

  Nje banore e shquar ne New York , teper e shokuar nga ngjarjet e fundit qe i kane ndodhur , vendoset ne San farancisko te qendroje tek motra e saj ! Shkarko Filmin https://openload.co/f/OInlzZd3gk4

 • Popular .45 (2006)

  .45 (2006)

  nga Admin Shtuar 496 Shikime / 2 Likes

  Një histori se si mania, varësia dhe abuzimi qojnë një grua të re të ekzekutojë një plan të përpunuar të hakmarrjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U-vtvYZv_es

 • Popular Bordertown (2006)

  Bordertown (2006)

  nga Admin Shtuar 411 Shikime / 2 Likes

  Një gazetare heton një seri vrasjesh pranë fabrikave në pronësi amerikane аfër kufirit në Juarez dhe El Paso. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ApBiI_Y6qGQ Shkarko Titrat https://openload.co/f/3dEb6oLMRkI

 • The Tall Man (2012)

  The Tall Man (2012)

  nga Admin Shtuar 257 Shikime / 0 Likes

  Kur fëmija i saj humbet, një nëne i duhet të zbulojë legjendën e Man Tall, një rajon i cili dyshohet se rrëmben fëmijë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cAUgQHLY3c8 Shkarko Titrat https://openload.co/f

 • To The Wonder (2012)

  To The Wonder (2012)

  nga Admin Shtuar 237 Shikime / 0 Likes

  Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën e saj 10-vjecare Tatian&

 • The Sleeper (2012)

  The Sleeper (2012)

  nga Admin Shtuar 259 Shikime / 0 Likes

  Është viti 1981 dhe vajzat e vëllazërisë Alpha, Gama Theta janë duke bërë një parti. Kanidatet e reja për tju bashkuar vllazërisë kanë ardhur, por atje është edhe një mysafir

 • Lockout (2012)

  Lockout (2012)

  nga Admin Shtuar 295 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i dënuar gabimisht për komplot dhe spiunazh kundër SHBA-së, i është ofruar lirimi i tij, në këmbim të shpëtimit së vajzës së presidentit nga revolta e një burgu, e kontrr

 • The Prince (2014)

  The Prince (2014)

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 1 Likes

  Një vrasës i tërhequr rikthehet në jetën prej së cilës kishte hequr dorë, kur i rrëmbejnë vajzën. Për ta shpëtuar, ai duhet të përballet me rivalin e tij të mëparshë

 • The Pursuit of Happyness (2006)

  The Pursuit of Happyness (2006)

  nga Admin Shtuar 240 Shikime / 0 Likes

  Një shitës merr kujdestarinë e djalit të tij dhe është në prag të fillimit të një jete ndryshe profesionale. Bazuar ne ngjarje te vertete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ToKj5CmvDIo Shkarko Titrat ht

 • Popular The Ugly Truth (2009)

  The Ugly Truth (2009)

  nga Admin Shtuar 352 Shikime / 1 Likes

  Producentja e një emisioni të mëngjesit, sfidohet të testojë një sërë hapash, për të fituar zemrën e njeriut të saj të ëndrrave. A është njeriu perfekt, pikërisht ai q&eu

 • The Wolfman (2010)

  The Wolfman (2010)

  nga Admin Shtuar 267 Shikime / 0 Likes

  Pas kthimit të atit në atdhe , një burr amerikan është kafshuar, dhe më pas është mallkuar nga, një njeri-ujk. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cNbs1Clhd2U Shkarko Titrat https://openload.co/f/5SJbp0rTwZU

 • Eden Lake (2008)

  Eden Lake (2008)

  nga Admin Shtuar 224 Shikime / 0 Likes

  Duke mos lejuar asgjë që t’u prishë fundjavën e tyre romantike, një çift i ri përballet me një bandë harbute jashtëzakonisht brutale të rinjsh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a0EVav4Brb8

 • Winter's Tale (2014)

  Winter's Tale (2014)

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi d

 • Step Up All In (2014)

  Step Up All In (2014)

  nga Admin Shtuar 252 Shikime / 0 Likes

  Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund

 • Hotel Rwanda (2004)

  Hotel Rwanda (2004)

  nga Admin Shtuar 166 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e jetës së Paul Rusesabagina, menaxheri i hotelit që strehoi mbi një mijë refugjatë gjatë luftës së tyre ndaj ushtrisë së Hutu-së në Ruandë. Shkarko Filmin

Më të Shikuarit

Kategorit

Statistika

Artikujt e fundit

RSS