Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Insanity (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Triller
252 Shikime

Përshkrimi

Insanity është një film i cili tregon për një mjek ambicioz dhe një vrasës me te meta mendore. Ndërmjet mjekut dhe pacientit fillon një lidhje mendore e cila…

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS