Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Intersection (1994)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,283 Shikime

Përshkrimi

Vincent Eastman duhet të zgjedhë në mes të gruas së tij prej 16 viteve, Sally, dhe të dashurës së tij te re, Olivia. Paraftyrimet e shpeshta shpjegojn sfondin për martesën dhe aferën.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Kiflf

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS