Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ip Man (2008)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Biografi Dramë
307 Shikime

Përshkrimi

Një gjysëm-biografi e Ip Man , për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake në Wing Chun.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/a8jVzjRiyvk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS