Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

It (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Fantazi Horror
1,284 Shikime

Përshkrimi

Stephen King's IT - 1990 Shtatë miq fëmijërie mblidhen së bashku dhe kthehen te qyteti i tyre i vjetër për të vrarë një përbindësh, i cili vret dhe ushqehet me fëmijë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/MVuyJ3_kKDY

Shiko/Shkarko

Nyje: It (2017)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS