Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jason Lives: Friday the 13th Part VI (1986)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
330 Shikime

Përshkrimi

Tommy Jarvis shkon në varreza për të hequr trupin e Jason Voorhees një herë e përgjithmonë, por pa dashje e sjell atë përsëri në jetë. Vrasësi i ri i ringjallur edhe një herë kërkon hakmarrje, dhe Tommy mund të jetë i vetmi që mund ta mposhtë atë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/NZgSFrR4-vk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • moza Shtuar shuumm shhuuumm me te mire se sa horroret e ri , jane tamom kur cdo gje eshte bo me mund dhe scenar perfeck jo si tani e gjitha me kompjuter duket sikur e animuar .... flm shume stafi qe na sjellni keta filma qe mund ti gjejme te ju ... sa me shume filma te vjeter rrespekt per ju ... !?
  • FATOS Shtuar super 1 jeni filma super vetem tek faqja me e madhe shqiptare jeni super yje pershendetje gjithe stafi ... sa me shume filma dhe serila tani se eshte papunsi dhe mbaroj vera tani vetem me filma tek ju kalohet dita me lehte faleminderit qe jeni faqe unike e jo copy paste sikur te tjerat .... ?!!
RSS