Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Journey to the Center of the Earth (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Familjar
2,781 Shikime

Përshkrimi

Në një kërkim për të gjetur se çfarë i ka ndodhur vëllait të tij, një shkencëtar, nipi i tij dhe udhërrëfyesja malore zbulojnë një botë fantastike dhe të rrezikshme në qendër të tokës.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • tajjib Shtuar nuk po ngec
  • Demon Shtuar Pse Ngec
RSS