Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Komedi
1,456 Shikime

Përshkrimi

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/kXARsyvlhdw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS