Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jungle (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
429 Shikime

Përshkrimi

Një grup shokësh drejtohen nga një guidë për në xhunglën e Bolivisë, në kërkim të një fshati indian. Ata shpejt kuptojnë se xhungla është një vend armiqësor dhe plot rreziqe....

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/RyHjLbTN1Tw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS