Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Kangaroo Jack (2003)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,597 Shikime

Përshkrimi

Dy shokë fëmijërie, një parukier dhe një muzikant i ardhshëm Nju Jorkezë, ngatërrohen me mafian dhe detyrohen të dërgojnë $50 000 në Australi, por gjërat trazohen kur paratë humbasin me një kangur.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/e1k_urZp4VQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS