Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Kickboxer 3: The Art of War (1992)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Sport Triller
1,804 Shikime

Përshkrimi

David Sloan udhëton në Rio për një garë kick-box-i. Atje ai shpëton dy të rinj dhe ndalon një skllavërues të bardhë.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS