Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Kickboxer: Vengeance (2016)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion
1,378 Shikime

Përshkrimi

Një luftëtar kikboksi vdes gjatë një ndeshjeje me një luftëtar tajlandez. Vëllai i tij më pas bashkohet me trajnerin e tij dhe bën gjithçka për t'i marrë hakun.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/yJYyNFFSS6A

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS