Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

King Arthur (2004)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
1,263 Shikime

Përshkrimi

I frymëzuar nga një personazh historik, Mbreti Artur ishte një hero i ndarë mes ambicieve të tij personale, rrënjëve të identitetit të tij dhe detyrimeve ndaj popullit. Tani që Perandoria Romake po bie, Britania ka nevojë për një mbret dhe ai do të gjejë brenda vetes forcën për të ndryshuar fatet e historisë në betejën legjendare kundër kërcënimit më të ri, fiseve saksone.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS