Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Knallhart (2006)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim
411 Shikime

Përshkrimi

Kur Miriam ndahet me dashnoren e saj të pasur, ajo dhe djali i saj 15-vjeçar Michael duhet të lëvizin nga Zehlendorf për në Berlin-Neukölln. Djali gjen miq të ri në ...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/K3Y1A4P-R_4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS