Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,366 Shikime

Përshkrimi

Kur një buf i vogël është rrëmbyer nga një ushtri kukuvajkash të këqia, duhet të shpëtojë nga miqtë e rinj të gjetur dhe të kërkojë nga rojtarët legjendarë të ndalojnë kërcënimin.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/uUhvDR2D09I

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS