Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Let the Right One In (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Romancë
2,041 Shikime

Përshkrimi

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS