Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


179 Shikime

Përshkrimi

Mogli është duke jetuar në Fshat me Shantin vajzën që e ka joshur atë, me vëllain i tij Ranjan, dhe prindërit e tyre. Megjithatë, Mogli dëshiron të kthehet përsëri ne xhungel, dhe pasi ka çuar dhe fëmijët e tjerë të fshatit në xhungël, ai dënohet nga babai i tij për arsyense u përpoq ti çojë ata në rrezik.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/776qbNyJMp0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS