Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Life During Wartime (2009)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi
277 Shikime

Përshkrimi

Miqtë, familja, dhe të dashuruarit luftojnë për të gjetur dashurinë, faljen dhe kuptimin në një botë të shkatërruar nga lufta të mbushur me komedi dhe patos.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS