Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,309 Shikime

Përshkrimi

Përrallë romantike e një qeni shtëpiak dhe një qeni endacak qe endeshin në qendër të qytetit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ZkbNasnZiD8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS