Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Listening (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Sci-Fi Triller
257 Shikime

Përshkrimi

Një skuadër gjenish nga një universitet zbulojnë teknologjinë e leximit të mendjes që fillon t’u shkatërrojë jetën dhe të ardhmen duke u bërë një kërcënim…

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS