Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Lolita (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
1,780 Shikime

Përshkrimi

Një profesor Britanik vjen në Amerikë për të dhënë mësim kërkon diku një dhomë me qira por vetëm pasi sheh vajzën 14 vjeçare të pronares, vendos të shpërngulet.Megjithëse e urren nënën, ai martohet me të pasi është e vemja mundësi t'i afrohet vajzës, e cila është shumë e pjekur për moshën e saj.Ata fillojnë një udhëtim së bashku, duke u përpjekur ta fshehin se janë babë e bijë,duke u ndjekur nga dikush, i cili Hambërtit i duket si polic.Xhelozia e thellë dhe ndoshta faji për dashurinë e ndaluar, e bëjnë atë burrë të çmendet pak nga pak.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/XaIgp

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS