Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

London Boulevard (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


810 Shikime

Përshkrimi

“London Boulevard” është historia e një burri të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një vajzë të re, yll i ri kinemaje, dhe e gjen veten në mes të një dueli me një gangster të paskrupullt.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/pv0PpgI-Kzk

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/d2bDu1oYuyQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS