Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Lone Survivor (2013) - Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Biografi Dramë
1,546 Shikime

Përshkrimi

Marcus Luttrell dhe skuadra e tij nisen në mison për të zënë gjallë a vdekur udhëheqësin famëkeq taleban Ahmad Shah, në fund të qershorit 2005. Marcus dhe skuadra e tij lihen të luftojnë për jetë a vdekje në një nga përpjekjet më të guximshëm të luftës moderne.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS