Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Love Story (1970)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
1,913 Shikime

Përshkrimi

Një djalë dhe një vajzë nga prejardhje të ndryshme bien në dashuri pavarësisht edukimit të tyre - dhe pastaj tragjedia godet.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/RPL8i

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS