Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Lovelace (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Sharon Stone
958 Shikime

Përshkrimi

Historia e Linda Lovelace e cila perdoret dhe abuzohet nga industria e pornos me lejen e bashkeshortit te saj , perpara se te merrte kontrollin e jetes se saj.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS