Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Madagaskar 3 (2012) HD - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


11,925 Shikime

Përshkrimi

Shumë ditë pasi pinguinët ju thanë lamtumirë, Aleks shikon një ëndër në lidhje me veten dhe miqtë e tij, ata janë ende të bllokuar në Afrikë dhe të gjithë janë të mplakur. Ai pastaj zgjohet nga ëndra dhe kafshët i bëjnë një surprizë për ditëlindjen e tij një model miniature prej balte të New York City.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/cpTWkV8R89Y

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • donarti Shtuar pse nuk mund ta shkarkoi
  • bosi Shtuar Nice
  • frida Shtuar Shum i bukur
  • ali Shtuar shum bukur
  • lukas Shtuar i bukr
RSS