Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Makinat 2 (2011) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
11,891 Shikime

Përshkrimi

Makina yll i garave Vetëtima MekKuin dhe Mater 
shkojnë jashtë shtetit për të konkurruar në garën 
Botërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhet 
e vështirë dhe kështu Mater merr një aventurë intriguese.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/hky6U

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • habri qylyzi Shtuar me kot se e keni bo ska mo e kam me verte tani do i shqikoj filmat te @filma 24 dhe @alb film
  • Doni Aliu Shtuar super e pasni perkthy ju lumt
RSS