Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Man to Man (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
1,020 Shikime

Përshkrimi

Një epikë në lidhje me antropologët që gjuajnë dhe kapin pygmies për ti quar per studim në Evropë, në një përpjekje për të ilustruar lidhjen mes njeriut dhe majmunit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/QRax05Ekb8M

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Valteri Shtuar fantastik .... ju falemnderit per keta filma te bukur ... i zgjedhni me shume kujdes dhe kja ju ben websitin me te mire shqiptar ... flm stafi per angazhimin dhe punen e palodhshme jeni shume special , vazhdoni me filma ashtu siq e keni shijen e mire edhe filma keshtu te vjeter me mire se disa te ri qe sja vlen ... jeni shume unik === ALBKINI STAY STRONG AND FRESH ===
RSS