Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Matador (1986)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,387 Shikime

Përshkrimi

Ish-toreadori i cili është duke u ndezur nga vrasja, avokates me të njëjtin problem dhe një i ri i çmendur me edukimin fetar - këto janë personazhet kryesore në këtë eleganc ...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/-RTLLO4Yy9Q/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS