Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Max (2015)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Familjar
2,626 Shikime

Përshkrimi

Një qen i marinës së SHBA-ve në Afganistan kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e zotëruesit të tij, pasi ata kalojnë një traumë të madhe…

Shiko/Shkarko

Nyje: Max (2015)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • xhuljana cahani Shtuar Eshte nje film i mrekullueshen bravo
  • Ined Shtuar I think this movie is so amazing . I like every dog , But MAX is my favorite..
RSS