Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mendjemadhi (2010) - Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
5,734 Shikime

Përshkrimi

Mendjemadhi më në fund mposht kundërshtarin e tij, Superheroin e Metrosë. Por pa një hero, ai e humbet të gjithë qëllimin dhe duhet të gjejë kuptimin e jetës së tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ODel1b6AxT0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Rio 2016 Shtuar Mundesisht ndonje One Piece , kshu vazhdoni
RSS