Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mission London (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
506 Shikime

Përshkrimi

Një koncert për të festuar anëtarësimin e Bullgaris në BE është duke u planifikuar në ambasadën në Londër dhe kjo është punë e Varadin, ambasadorit te ri, për të siguruar pjesmarrjen e Mbretëreshes ne fest.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS