Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mole of Life (2016)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion
472 Shikime

Përshkrimi

Anjuni sapo ka dalë nga burgu dhe përpiqet t'ia nisë nga e para. Ndryshe nga ai, vëllai i tij është një polic që dëshiron të vërë drejtësi në shoqëri. Ndonëse midis tyre ka pasur mosmarrëveshje, ata do kuptojnë se familja tejkalon çdo sfidë në jetë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/uMOsn4VkpM0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS