Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mr. Nice Guy (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Komedi
2,730 Shikime

Përshkrimi

Një kuzhinier kinez aksidentalisht përfshihet me një gazetar që filmon një tregti droge që shkon keq dhe tani është duke u ndjekur nga bandat të cilët janë duke u përpjekur për të marrë videokasetën.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/lpMmf

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS