Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mr. Roosevelt (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
277 Shikime

Përshkrimi

Pasi një histori dashurie përfundon, komediania Emili Martin kthehet në qytet ku bëri kolegjin në Austin dhe duhet të harrojë të shkuarën teksa jeton me ish të dashurin dhe të dashurën e tij të re...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/7IICTd4df6k

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS