Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mulan 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


8,446 Shikime

Përshkrimi

Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar  papritur jashtë në një mision sekret Mushu fillon të përzihet  dhe një sulm i papritur nga mongolët nuk i ndihmon aspak.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/IPUvHYb-nNU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • megi Shtuar si mund ti shkarkoj filmat
RSS