Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

My Friend Dahmer (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Histori
214 Shikime

Përshkrimi

Xhefri Dahmer përballet me jetën e vështirë gjatë viteve të tij të rinisë, gjë që e kthen ngadalë në një psikopat dhe vrasës serial, i cili do të pranohet në rrethin social të njerëzve me të cilët shoqërohet. Histori e bazuar mbi novelën e Dërf Bekdërfit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/B2Ke2FwHcQU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS