Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Never Here (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Mister Triller
776 Shikime

Përshkrimi

Disa ngjarje shqetësuese e shtyjnë një artiste që fotografon të panjohur, që të dyshojë se dikush është duke e vëzhguar. Kufijtë turbullohen midis reales dhe imagjinares, krimit dhe artit, vëzhguesit dhe të vëzhguarit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/WuL68WSStgU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS