Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

New Police Story (2004)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim Jackie Chan
615 Shikime

Përshkrimi

Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai është i vetmi që arrin të shpëtojë. I zhytur në dëshpërim dhe duke hequr fajin me anë të pijes, atij eventualisht i caktojnë një partner tjetër më të ri. Partneri i tij i ri me sa duket fsheh edhe ai sekretet e tij personale.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/XT6ImQ4b7u4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS