Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

 • Popular Changing Lanes (2002)

  Changing Lanes (2002)

  nga Admin Shtuar 426 Shikime / 0 Likes

  Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkë

 • Popular Sword of the Assassin (2012)

  Sword of the Assassin (2012)

  nga Admin Shtuar 420 Shikime / 0 Likes

  Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastr

 • Popular Deception (2008)

  Deception (2008)

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 0 Likes

  Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje d

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 144 Shikime / 0 Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 119 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

 • November Criminals (2017)

  November Criminals (2017)

  nga Admin Shtuar 151 Shikime / 1 Likes

  Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GlwYXaAnRUc

 • New Life (2016)

  New Life (2016)

  nga Admin Shtuar 166 Shikime / 0 Likes

  Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq... Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin Shtuar 3,516 Shikime / 1 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga Admin Shtuar 124 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

 • The Last Heist (2016)

  The Last Heist (2016)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një grabitje banke kthehet në një kaos dhune kur një nga pengjet del që ështënjë vrasës serial. Duke zënë në kurth ekipin e mirorganizuar në ndërtes, vrasësipo i kap një nga n

 • The Aviator (2004)

  The Aviator (2004)

  nga Admin Shtuar 102 Shikime / 0 Likes

  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/kdS6XeAh_zA

 • London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga Admin Shtuar 193 Shikime / 1 Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

 • Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 180 Shikime / 3 Likes

  Mogli është duke jetuar në Fshat me Shantin vajzënqë e ka joshur atë, me vëllain i tij Ranjan, dhe prindërit e tyre.Megjithatë, Mogli dëshiron të kthehet përsëri ne xhungel,dhe pasi ka &cced

 • Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 156 Shikime / 0 Likes

  Përrallëromantikee një qenishtëpiakdhe njëqeniendacakqe endeshinnë qendër të qytetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZkbNasnZiD8

 • Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 169 Shikime / 1 Likes

  Kur një buf i vogël është rrëmbyer nga një ushtri kukuvajkash tëkëqia, duhet të shpëtojë nga miqtë e rinj të gjetur dhe të kërkojënga rojtarët legjendarë të nda

 • Cinderella (2015)

  Cinderella (2015)

  nga Admin Shtuar 184 Shikime / 1 Likes

  Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj k

 • Survivor (2015)

  Survivor (2015)

  nga Admin Shtuar 137 Shikime / 0 Likes

  Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bër&

 • Popular Blood Father (2016)

  Blood Father (2016)

  nga Admin Shtuar 1,166 Shikime / 0 Likes

  Një ish-i dënuar ribashkohet me vajzën e tij kokëfortë 16-vjeçare e të munguar prej kohësh për ta mbrojtur atë nga trafikantët e drogës të cilët po mundohen ta vrasin... Shkarko Filmi

  Featured
 • An Ordinary Man (2017)

  An Ordinary Man (2017)

  nga Admin Shtuar 134 Shikime / 0 Likes

  Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vB2cnNHFn-M

 • Popular Good Time (2017)

  Good Time (2017)

  nga Admin Shtuar 5,192 Shikime / 0 Likes

  Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Windtalkers (2002)

  Windtalkers (2002)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Dy marinsa amerikan në Luftën e Dytë Botërore janë caktuar për të mbrojtur një marinar tëNavajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio shifër të pathyeshme. Shkarko Filmin https://

 • Warrior (2011)

  Warrior (2011)

  nga Admin Shtuar 81 Shikime / 0 Likes

  Djali më i vogël (Hardy) i një ish boksieri alkolik (Nolte) kthehet në shtëpi, ku ai është trajnuar nga babai i tij për konkurrencë në një turne të përzier të arteve marciale. Shkarko F

 • The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • Rambo III (1988)

  Rambo III (1988)

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 1 Likes

  Komandanti i Rambos në Vietnam Kolonel Trautman është kapur peng në Afganistan, dhe varet nga Rambo nëse do që ta shpëtojë atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO2BJdBbbiM

 • Popular Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 334 Shikime / 1 Likes

  Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në njështëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve. S

 • Milo Shkon Ne Mars 2011 - Dubluar ne Shqip

  Milo Shkon Ne Mars 2011 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 131 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri i quajtur Milo fiton një vlerësim më të madh përnënën e tij pasi Martianët vijnë në Tokë dhe marrin nënën e tij larg. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pamoaHkRa9

 • Paranorman 2012 - Dubluar ne Shqip

  Paranorman 2012 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 106 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i keqkuptuar merr fantazmat dhe zombit për tëshpëtuar qytetin e tij nga një mallkim shekullor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/J7gNgmG6fL8

 • Perbindeshat Kunder Alieneve 2009 - Dubluar ne Shqip

  Perbindeshat Kunder Alieneve 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 129 Shikime / 0 Likes

  Një grua e shndërruar në gjigant është goditur nga një meteorit nëditën e dasmës së saj, ajo bëhet pjesë e një ekipi përbinshash tëdërguar nga qeveria e SHBA për të

 • New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

 • My West (1998)

  My West (1998)

  nga Admin Shtuar 123 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/14q0ETynq5s

 • House of Fury (2005)

  House of Fury (2005)

  nga Admin Shtuar 105 Shikime / 0 Likes

  Teddy Yu është një ish-agjent sekret i kthyer në kriptografer që mendon se ka lënë pas të kaluarën e tij. Ai i mëson artet marciale të dy fëmijëve te tij. Megjithatë, e kaluara e tij kt

 • Misfire (2014)

  Misfire (2014)

  nga Admin Shtuar 157 Shikime / 0 Likes

  Agjenti me përvojë i DEA-s, Kole, futet në tokën e rrezikshme të Tijuanës në Meksikë në kërkim të ish gruas së tij gazetare, e cila është rrëmbyer nga një bosi Karteli me aspi

 • Blade (1998)

  Blade (1998)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 1 Likes

  Vitet 60-të, në një spital një grua me ngjyrë gjatë lindjes i shpërthen një hemoragji e çuditshme në qafë. Foshnja lind, por ajo vdes. Skena e radhës, përqëndrohet në Nju Jork, n

 • U.S. Seals II (2001)

  U.S. Seals II (2001)

  nga Admin Shtuar 128 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/5QOuU99_cjs

 • Tubelight (2017)

  Tubelight (2017)

  nga Admin Shtuar 99 Shikime / 0 Likes

  Tubelight eshte historia e nje burri me besim te patundur te vetja dhe tek familja e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/waC569Puj_c

 • Guest iin London (2017)

  Guest iin London (2017)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre te xhaxhait dhe halles se tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V1ARgG31YCo

 • The Great Buck Howard (2008)

  The Great Buck Howard (2008)

  nga Admin Shtuar 71 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri, shumë i hidhëruar me babait e tij, bëhet asistent i ri i një iluzionisti në rënie. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D028pZRPE70

 • The Ultimate Gift (2006)

  The Ultimate Gift (2006)

  nga Admin Shtuar 108 Shikime / 0 Likes

  Jason mendon se trashëgimia e tij do të jetë një shum e madhe parash. A ishte ai ndonjëherë i surprizuar kaq shum. Bazuar në librin më të shitur "The Ultimate Gift" nga Jim Stovall, ... Shkarko Filmin https://o

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 66 Shikime / 0 Likes

  Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtë

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 51 Shikime / 0 Likes

  Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. Shkarko Filmin https://openload.

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që ISIS-i merr në kontroll qytetin Sana, Majkëlli dhe Linkolni duhet të gjejnë një mënyrë për t'u larguar nga Jemeni, pasi ISIS-i i ka vënë nën shenjestër për vrasjen

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhd

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 53 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EWlUdN4r22c

 • Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 48 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet por ai vazhdon me planin e tij. Mahon më në fund arrin të hakmerret. Ndërkohë, një anëtar i grupit do të bëjë një sakrificë shumë të

 • Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte (2011) - Dubluar ne Shqip

  Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte (2011) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 149 Shikime / 0 Likes

  Barbi dhe motrat e saj kanë një sërë aktivitetesh si të përgatiten përudhëtimin e tyre të madh në Manhattan, në 23 dhjetor ku ata do të kenënjë Krishtlindje perfekte! Mami dhe Babi jan&

 • Lilo & Stic (2002) - Dubluar ne Shqip

  Lilo & Stic (2002) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 149 Shikime / 0 Likes

  Një vajzëHavaianeadoptonnjëkafshëtë pazakontëqë ështënëfaktnjëfamëkeqejashtë-tokësoree arratisurnga drejtesia. Shkarko Filmin https://openload.co/f/rrg2v_4zis4

 • Barbi dhe tre musketieret (2009) - Dubluar ne Shqip

  Barbi dhe tre musketieret (2009) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Ky është "të gjithë për një dhe një për të gjithë", një aksion imbushur me aventurë Barbi si Korina, një vajzë e re fshati shkonnë Paris për të ndjekur ëndrrën

 • Balto 1995 - Dubluar ne Shqip

  Balto 1995 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 171 Shikime / 0 Likes

  Njëgjysmëujkrrezikonjetën e tijpër të parandaluar njëepidemivdekjeprurëseqedo shkatërronteAlasken. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oBwu54_dXUY

 • The Bourne Identity (2002)

  The Bourne Identity (2002)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 0 Likes

  Një njeri shpëtohet në detë nga një anije peshkimi, i mbushur me plumba dhe me kujtes të humbur, para se të evitoj vrasësit dhe të rifitojë kujtesën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/W_XQytg

 • Sonatine (1993)

  Sonatine (1993)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Disa Jakuza nga Tokio janë dërguar në Okinawa për të ndihmuar në përfundimin e një lufte bandash. Lufta përshkallëzohet dhe Dërguesit nga Tokio vendosin të qëndrojn heshtur në plazh. Sh

 • Rambo: First Blood Part II (1985)

  Rambo: First Blood Part II (1985)

  nga Admin Shtuar 87 Shikime / 1 Likes

  John Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z6JztRokNTU

 • Ip Man (2008)

  Ip Man (2008)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Një gjysëm-biografi e Ip Man , për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake nëWing Chun. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a8jVzjRiyvk

 • The Imitation Game (2014)

  The Imitation Game (2014)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim&

 • Training Day (2001)

  Training Day (2001)

  nga Admin Shtuar 118 Shikime / 1 Likes

  Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai q&eum

 • Pope Joan (2009)

  Pope Joan (2009)

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Një grua Angleze e lindur në qytetin gjerman të Ingelheimit në shekullin e nëntë fshehë identitetin dhe paraqitet si burrë dhe ngritet në hireiarkin e Vatikanit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ynda8fv1hxI

 • Sachin (2017)

  Sachin (2017)

  nga Admin Shtuar 64 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e nje djali me enderra si dhe rruga e tij per tu bere nje nga sportistet me te famshem ne vendin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lvZoyoKPbLw

 • Ninnu Kori (2017)

  Ninnu Kori (2017)

  nga Admin Shtuar 133 Shikime / 0 Likes

  Dy te dashuruar Pallavi dhe Uma ndahen nga rrethanat Por takohen pas disa vitesh kur Pallavi ehste i martuar dhe i lumtur me dike tjeter. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0PMgkS7s3Ko

 • Boogie Nights (1997)

  Boogie Nights (1997)

  nga Admin Shtuar 33 Shikime / 0 Likes

  Në këtë film, paraqitet rrugëtimi I një djali të ri, në industrinë amerikane të pornos së viteve 70 dhe 80. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cmuItRT74qU

 • The Villainess (2017)

  The Villainess (2017)

  nga Admin Shtuar 104 Shikime / 0 Likes

  Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/KURoFa93qjg

 • Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  nga Admin Shtuar 49 Shikime / 0 Likes

  Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë

 • Qaidi Band (2017)

  Qaidi Band (2017)

  nga Admin Shtuar 64 Shikime / 0 Likes

  Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/44kOncQPgVk

 • Mubarakan (2017)

  Mubarakan (2017)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Karan dhe Charan jane dy vellezer binjak me karaktere te ndryshme . Shkarko Filmin https://openload.co/f/_5kpSdkwvqI

 • The Wolf of Wall Street (2013)

  The Wolf of Wall Street (2013)

  nga Admin Shtuar 115 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me

 • The Call (2013)

  The Call (2013)

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 0 Likes

  Kur një operator i 911 merr një telefonatë nga një adoleshente që është rrëmbyer, ajo kupton se duhet të përballet me një vrasës nga e kaluara për t'i shpëtuar jetën. Shkarko Filmi

 • Wolf Warrior II (2017)

  Wolf Warrior II (2017)

  nga Admin Shtuar 175 Shikime / 0 Likes

  Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t'i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre. Shkarko Filmin htt

 • Rumble (2016)

  Rumble (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij që rrëmbehet nga kreu i një ka

 • Tracker (2010)

  Tracker (2010)

  nga Admin Shtuar 77 Shikime / 0 Likes

  Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari... Shkarko Filmin https://openload.co/f

 • Rambo: First Blood Part I (1982)

  Rambo: First Blood Part I (1982)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 0 Likes

  Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjitnënjë qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Fdvf2lwjfNc

 • Anaconda 3: Offspring (2008)

  Anaconda 3: Offspring (2008)

  nga Admin Shtuar 228 Shikime / 0 Likes

  Një mercenar pranon një mision nga një miliarder për të kapur një gjarpër të rrezikshëm që ndoshta mund të ndihmojë në shërimin e një sëmundjeje fundore. Shkarko Filmin https:

 • Zombies (2017)

  Zombies (2017)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 1 Likes

  Kur fundi i botës po afrohet nga një shpërthim i disa zombie një grup njerëzish së bashku me Will Luke do sakrifikojnë jetën e tyre për të shpëtuar racën njerëzore. Shkarko Filmin https://op

 • Una (2016)

  Una (2016)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 0 Likes

  Një grua ballafaqohet me një burrë të moshuar, ish fqinjin e saj, për të zbuluar pse ai e braktisi pasi patën një marrëdhënie seksuale kur ajo ishte 13 vjeçe... Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • The Sound (2017)

  The Sound (2017)

  nga Admin Shtuar 50 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtare shkon në një stacion të braktisur të metrosë për të hedhur poshtë raportet se vendi është i pushtuar nga shpirtrat. Skepticizmi i saj vihet në provë kur një e keqe e papr

 • Crash Pad (2017)

  Crash Pad (2017)

  nga Admin Shtuar 34 Shikime / 0 Likes

  Një romantik i pashpresë, i cili mendon se ka gjetur dashurinë e vërtetë me një grua më të madhe se veten, mëson që ajo është e martuar dhe se kjo lidhje është veçse një ins

 • Infinity Chamber (2016)

  Infinity Chamber (2016)

  nga Admin Shtuar 27 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i burgosur në një qeli që kontrollohet nga një sistem kompjuterik, duhet të gjej një mënyrë për t'u arratisur nga aty dhe t'i bashkohet botës reale, e cila mund të mos ekzistojë m&

 • Happy Hunting (2017)

  Happy Hunting (2017)

  nga Admin Shtuar 67 Shikime / 0 Likes

  Gjueti e Mbarë: Një pijanec i pastrehë i duhet të luftojë kundër disa psikopatëve pasi bëhet shënjestra e një eventi të çmendur sportiv. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T-BemVknGqM

 • Throne of Elves (2017)

  Throne of Elves (2017)

  nga Admin Shtuar 118 Shikime / 1 Likes

  Në botën mitike të Elfëve, Altera, një betejë epike shpaloset midis Princeshës Lia dhe Elfit të Errët Elena, e cila ka marrë nën zotërim një kristal të fuqishëm që i jep autor

 • Wolf Mother (2016)

  Wolf Mother (2016)

  nga Admin Shtuar 56 Shikime / 0 Likes

  Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t'i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk

 • Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e të arratisurve nga burgu i shtetit të Arizonës, Geri Tajson dhe Rendi Grinualt, në verën e vitit 1978. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CJOEyZmsd4U

 • The Beguiled (2017)

  The Beguiled (2017)

  nga Admin Shtuar 37 Shikime / 0 Likes

  "Mashtrimi" : Mbërritja e papritur e një ushtari të plagosur të Unionit në një shkollë vajzash në Virxhinia gjatë Luftës Civile çon në xhelozi dhe tradhti... Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Big Bear (2017)

  Big Bear (2017)

  nga Admin Shtuar 54 Shikime / 0 Likes

  I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq

 • Talento de barrio (2008)

  Talento de barrio (2008)

  nga Admin Shtuar 72 Shikime / 0 Likes

  Një tregtar i ri i drogës bie në dashuri ndërkohë që përballet me përçarje midis njerëzve në bandën e tij, dhe duke u ofruar një karrierë si këngëtarë i Reggaetó

 • The Master (1989)

  The Master (1989)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 1 Likes

  Xha Tak, mjeshtri i vjetër i arteve marciale në jetën normale ka probleme të rënda me ish-nxënësin e tij Jonny, i cili dëshiron asgjë më shumë se sa për ta vrarë mjeshtrin i tij .... Shkarko

 • Saw (2004)

  Saw (2004)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 1 Likes

  Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën "Jigsaw". Burrat duhet të ndjekin një seri

 • The Only Living Boy in New York (2017)

  The Only Living Boy in New York (2017)

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i tij ka një lidhje jashtëmartesore me një grua të bukur dhe joshëse. Pasi ai fle me të pasojnë nj&eum

 • Rape Me (2000)

  Rape Me (2000)

  nga Admin Shtuar 64 Shikime / 0 Likes

  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ... Shka

 • The Book of Henry (2017)

  The Book of Henry (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Duke ndjekur udhëzimet e përpiluara në fletoren e djalit të saj gjeni, një nënë e vetme mundohet të shpëtojë një vajzë të vogël nga duart e njerkut të saj. Shkarko Filmin https://o

 • Secrets of State (2008)

  Secrets of State (2008)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Lufta sekrete mes agjentëve të Francës kundër grupeve terroriste përfshin Dianën, një studente e rekrutuar nga shërbimet sekrete dhe Pierin, një i ri i trazuar i cili mendon se terrorizmi do t'i sjellë ati

 • Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  nga Admin Shtuar 78 Shikime / 3 Likes

  Në një ishull të vogë në Oqeanin Paqësor, Alan dhe Çarli përpiqen të gjejnë një thesar lufte të lënë pas nga ushtria japoneze gjatë Luftës së Dytë Botërore. S

 • Atomica (2017)

  Atomica (2017)

  nga Admin Shtuar 40 Shikime / 0 Likes

  Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet fiken në një central të largët bërthamor, të izoluar në shkretëtirë, një inspektore e re e sigurisë, Ebi Dikson, detyrohet të fluturojë

 • Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Don’t Sleep (2017)

  Don’t Sleep (2017)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 1 Likes

  Pasi nisin një bashkëjetesë, dy të dashuruar nisim të përballen me tmerret e një fëmijërie të harruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IirNCPxitZM

 • Marjorie Prime (2017)

  Marjorie Prime (2017)

  nga Admin Shtuar 30 Shikime / 0 Likes

  Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më të ri të njerkut të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mkk0pVnIbmM

 • The Human Contract (2008)

  The Human Contract (2008)

  nga Admin Shtuar 134 Shikime / 0 Likes

  Një drejtues i lartë i një ndërmarrje, i cili ruan një të fshehtë të errët, njeh një të panjohur shpirt-lirë e cila e nxit t'i largohet jetës së tij të programuar në hollë

 • Overdrive (2017)

  Overdrive (2017)

  nga Admin Shtuar 162 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka nj&eu

 • The Dark Tower (2017)

  The Dark Tower (2017)

  nga Admin Shtuar 180 Shikime / 0 Likes

  Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O'Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtë

 • Singularity (2017)

  Singularity (2017)

  nga Admin Shtuar 69 Shikime / 0 Likes

  Në 2020 Elias Van Dorne, drejtori i industrisë VA, kompania më e madhe robotike, prezanton shpikjet e tij më të madhe: Kronos. Një super kompjuter me inteligjencë artificiale i programuar për t'i dhënë fun

 • Maudie (2016)

  Maudie (2016)

  nga Admin Shtuar 58 Shikime / 0 Likes

  Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet... Shkarko Filmin https://openload.co/f/LeqW9Su7y4M

 • 6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 0 Likes

  Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetia

 • Walking Out (2017)

  Walking Out (2017)

  nga Admin Shtuar 177 Shikime / 0 Likes

  Dejvid, një adoleshent I rritur në qytet, udhëton drejt Montanës, për t’iu bashkuar babait të divorcuar, në sezonin e ri të gjuetisë. Baba dhe bir mundohen të krijojnë afrimitet, derisa një

 • Armstrong (2016)

  Armstrong (2016)

  nga Admin Shtuar 90 Shikime / 0 Likes

  Gjatë ditës së saj të parë në punë, një mjeke e ndihmës së shpejtë dhe kolegu i saj ndihmojnë një superhero dhe përfshihen në një mision për të shpëtuar Los Anx

 • Mom (2017)

  Mom (2017)

  nga Admin Shtuar 117 Shikime / 0 Likes

  Një histori për atë që mund të bëjë një mama për hir të fëmijëve të saj. Devki, një mama me një jetë në dukje perfekte, vendos të marrë drejtësinë n&e

 • Cold Moon (2016)

  Cold Moon (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara. Shkarko Filmin h

 • Dunkirk (2017)

  Dunkirk (2017)

  nga Admin Shtuar 201 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët.. Shkarko Filmin https://openload.co/f/88FjICuu7XM

 • For the Emperor (2014)

  For the Emperor (2014)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Pasi përjeton vdekjen e familjes së tij në flakët e një bombardimi, një fermer paqedashës i quajtur Yamashita tani përballet me vendimin për të dërguar djalin e tij të fundit të mbijetuar n&

 • Brawl in Cell Block 99 (2017)

  Brawl in Cell Block 99 (2017)

  nga Admin Shtuar 86 Shikime / 0 Likes

  Një ish-boksier i kthyer në shpërndarës droge përfundon në një fushë betejë burgu kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mLKMvAsqWMI

 • The Babysitter (2017)

  The Babysitter (2017)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Ndodhitë e një mbrëmjeje marrin një kthesë të papritur kur një djalë i ri përpiqet të spiunojë dadon e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OdZa9ZQX7lQ

 • The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

  The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

  nga Admin Shtuar 272 Shikime / 0 Likes

  Surly dhe shokët e tij duhet të ndalojnë kryetarin e bashkisë që të mos shkatërrojë shtëpitë e tyre për rrugën e një parku zbavitës jofunksional. Shkarko Filmin https://openload.co/f/yS

 • Rain Man (1988)

  Rain Man (1988)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo që fito

 • Order of Chaos (2010)

  Order of Chaos (2010)

  nga Admin Shtuar 137 Shikime / 0 Likes

  Në një botë të jo absolutes, e drejta dhe e gabuara është vetëm një çështje e perspektivës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xwxZwyvIy64

 • This Is Your Death (2017)

  This Is Your Death (2017)

  nga Admin Shtuar 206 Shikime / 0 Likes

  Në një shfaqje televizive konkuruesit marrin pjesë në një lojë të rrezikshme ku në lojë është jeta e tyre për kënaqësinë e publikut... Shkarko Filmin https://openload.co/f/YAYH3cCo

 • Girls Trip (2017)

  Girls Trip (2017)

  nga Admin Shtuar 280 Shikime / 1 Likes

  Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur. Shkarko Filmin https

 • The Last Boy Scout (1991)

  The Last Boy Scout (1991)

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan. Shkarko Filmin https://o

 • Sniper: Ultimate Kill (2017)

  Sniper: Ultimate Kill (2017)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 0 Likes

  SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge. Shkarko Filmin https://openl

 • M.F.A. (2017)

  M.F.A. (2017)

  nga Admin Shtuar 165 Shikime / 0 Likes

  M.F.A : Vrasja aksidentale e përdhunuesit të saj, shndërrohet në një burim frymëzimi për një studente të arteve. Një vëzhgues jo fort i pëlqyeshëm shfaqet, me qëllmin për t’u

 • Jagga Jasoos (2017)

  Jagga Jasoos (2017)

  nga Admin Shtuar 153 Shikime / 0 Likes

  Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e tij. Midis rrezikut të vendeve të panjohura dhe njerëzve që i ndjekin, do arrijnë të zbulo

 • The Man with the Iron Heart (2017)

  The Man with the Iron Heart (2017)

  nga Admin Shtuar 147 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy re

 • Blood Money (2017)

  Blood Money (2017)

  nga Admin Shtuar 132 Shikime / 0 Likes

  Tre miq në një eskursion në natyrë duhet ti arratisen një krimineli që është në kërkim të parave të tij, por lakija i kthen ata kundër njëri-tjetrit. Një rikrijim i THESARI I SIERR

 • Found Footage 3D (2016)

  Found Footage 3D (2016)

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  Një grup njerëzish të cilët po xhirojnë një film horror bazuar në filmime të gjetura, gjenden vetë brenda një situate të tillë pasi një qenie e ligë hyn në filmimet e tyre. Shkarko

 • Literally, Right Before Aaron (2017)

  Literally, Right Before Aaron (2017)

  nga Admin Shtuar 199 Shikime / 0 Likes

  Adami shkatërrohet kur merr vesh se ish e dashura e tij e ka ftuar në martesën e saj. Teksa kthehet në shtëpi pas festave, atij i duhet të përballet me ndjenjat e së shkuarës, ndërkohë që pë

 • Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian... Shkarko Filmin https://openload.co/f/qKdSpVyJcls

 • Espionage Tonight (2017)

  Espionage Tonight (2017)

  nga Admin Shtuar 228 Shikime / 0 Likes

  Një shfaqje televizive krijohet për spiunët, me qëllim që t'i nxjerrë transparentë për publikun. Një sërë aktorësh punësohen nga producentët por jo gjithçka është ashtu

 • Nightworld (2017)

  Nightworld (2017)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Një ish-agjent policie punësohet të ruajë një shtëpi të vjetër në Sofie të Bullgarisë... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GBEPpN7Qn-k

 • Day Release (2015)

  Day Release (2015)

  nga Admin Shtuar 138 Shikime / 0 Likes

  Gjatë lejes së fundjavës nga burgu, Mark Rodrigez dëshmon një grabitje të një kamioni sigurie. Ai vendos t'i marrë paratë për vete për të ndihmuar vëllanë e tij në vështir&eum

 • Jungle (2017)

  Jungle (2017)

  nga Admin Shtuar 187 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh drejtohen nga një guidë për në xhunglën e Bolivisë, në kërkim të një fshati indian. Ata shpejt kuptojnë se xhungla është një vend armiqësor dhe plot rrez

 • Never Here (2017)

  Never Here (2017)

  nga Admin Shtuar 236 Shikime / 0 Likes

  Disa ngjarje shqetësuese e shtyjnë një artiste që fotografon të panjohur, që të dyshojë se dikush është duke e vëzhguar. Kufijtë turbullohen midis reales dhe imagjinares, krimit dhe artit, vë

 • Most Beautiful Island (2017)

  Most Beautiful Island (2017)

  nga Admin Shtuar 148 Shikime / 0 Likes

  Portreti i vështirësive që duhet të kalojë për mbijetesë një emigrante pa dokumente. Ajo gjendet nga një e kaluar torturuese tek një lojë e rrezikshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9RMiM-J7Qsw

 • Blade of the Immortal (2017)

  Blade of the Immortal (2017)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 1 Likes

  Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të keqes mund t'ia pastronte s

 • Jeepers Creepers III (2017)

  Jeepers Creepers III (2017)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ka-fSv-Z7P0

 • The Adventurers (2017)

  The Adventurers (2017)

  nga Admin Shtuar 101 Shikime / 0 Likes

  Një hajdut me famë, por edhe karizmatik, bashkohet me dy kriminelë të tjerë për të bërë grabitjen e jetës. Kur një detektiv legjendar francez fillon t'i ndjekë përmes Evropës, atëh

 • Wheelman (2017)

  Wheelman (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Mgsb14Ds7HI

 • Daddy (2017)

  Daddy (2017)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Nga rrugicat e egra të qendrës së Mumbait vjen historia mbresëlënëse e Arun Gaulit, një njeri që ndërtoi vetë fatin e tij për tu bërë një nga gangsterët më të frikshë

 • A Gentleman (2017)

  A Gentleman (2017)

  nga Admin Shtuar 224 Shikime / 0 Likes

  Gaurav, një djalosh i përkushtuar ndaj punës, i duhet të shkojë në një takim pune në Mumbai, ku njeri i ngjashëm me të do t'i hap shumë telashe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y-_16f0-q2s

 • Columbus (2017)

  Columbus (2017)

  nga Admin Shtuar 82 Shikime / 0 Likes

  Një burrë korean ngec në Kolumbus të Indianës ku babai i tij ndodhet në koma. Atje njihet me një vajzë e cila kujdeset për mamanë, një ish-e varur nga droga, në vend që të shkojë p

 • Birth of the Dragon (2016)

  Birth of the Dragon (2016)

  nga Admin Shtuar 93 Shikime / 0 Likes

  Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet '60. I frymëzuar nga beteja epike mes Brus Lisë dhe mjeshtrit të Kung Fus

 • Rapid Fire (1992)

  Rapid Fire (1992)

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  Kur studenti Jake Lo dëshmon për një vrasje, ai e gjen veten të kapur në mes të dy bosëve të drogës. I tradhtuar nga agjentët federalë që e mbronin atë, i vetmi që ai mund ti besojë

 • The Glass Castle (2017)

  The Glass Castle (2017)

  nga Admin Shtuar 141 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë e re rritet në një familje jo si gjithë të tjerat, një familje nomade ku e ëma është një artiste dhe i ati një pijanec i cili i mbushte fëmijët e tij me iluzione si një m

 • Showgirls (1995)

  Showgirls (1995)

  nga Admin Shtuar 128 Shikime / 0 Likes

  Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t'u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira... Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • In the Shadow of Iris (2016)

  In the Shadow of Iris (2016)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Iris, një grua e re e një bankieri, zhduket në Paris. Një mekanik i mbytur në borxhe mund të jetë i përfshirë në këtë lidhje të cuditshme. Një mister shumë i vështirë p&e

 • Ingrid Goes West (2017)

  Ingrid Goes West (2017)

  nga Admin Shtuar 53 Shikime / 0 Likes

  Pas vdekjes së mamasë së saj dhe një serie ngjarjesh jo të mira, e reja Ingrid Thorbërn arratiset nga jeta e mëparshme duke u shpërngulur në perëndim për t'u miqësuar mr fiksimin e saj në In

 • Where’s the Money (2017)

  Where’s the Money (2017)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 1 Likes

  Një djalosh i shkathët dhe i zgjuar nga rrugët e Jugut Qendror duhet të hyjë në një vëllazëri të bardhish për të rimarrë një shumë parash... Shkarko Filmin https://openload.co/f/BO

 • Happy Death Day (2017)

  Happy Death Day (2017)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj. Shkarko Filmin https://openload.

 • Rules Don’t Apply (2016)

  Rules Don’t Apply (2016)

  nga Admin Shtuar 150 Shikime / 0 Likes

  Historia origjinale e dashurisë me një aktoreje ambicioze, shoferit të saj të përkushtuar, dhe shefit të tyre, një miliarderi të çuditshëm të quajtur Hauard Hjus. Shkarko Filmin https://openload.co/

RSS